Kontakt PÜSIKLIENDID Kinkekaart HINNAKIRI Üldtingimused Huvitavat Personal Heategevus
 
Info ja registreerimine

Kooli 1b, Tabasalu 76901
Telefon:  60 32 166 (administraator)
E-post:   admin@tabasalusport.ee (saaliaegade broneerimine)

info@tabasalusport.ee (muud küsimused)


SHINDO

Prindi leht

Mis on Shindo?

Shindo on Jaapanist pärit venitus-ja lõõgastusharjutuste süsteem, kus kohtuvad tuhandeid aastaid vana idamaine tarkus ning tänapäeva teadmised inimese füsioloogiast, anatoomiast.

Tegemist on lihtsate kuid tõhusate venitusharjutustega, mis lõdvestavad keha ja vaimu. Shindo venitusharjutusi tehes pööratakse tähelepanu nendele kehapiirkondadele mida läbivad meie kaksteist peamist siseorganitega seotud energiameridiaani.

Erinevad tasakaalutuse seisundid häirivad inimese loomulikku heaolu. Shindo meetodi abil võime vabastada keha ja vaimu sinna kuhjunud füüsilistest ja emotsionaalsetest pingetest.

Shindo sobib kõigile olenemata inimese vanusest või füüsilisest ettevalmistusest.

 

Tund toimub võitslukunstide saalis. 

 

Kes on treener?

Nimi: Raivo Russmann

Liikumisrõõm on tähtis osa minu elust.

Tegelesin aktiivselt kaksteist aastat moodsa viievõistlusega, olen juunioride maailmameister ja mitmekordne Eesti meister sellel huvitaval spordialal.

Erialalt Tallinna Ülikooli(TPedI) diplomiga kehalise kasvatuse õpetaja.

Tänu joogaharrastusele jõudsin Shindo venitus-ja lõõgastusharjutuste süsteemini ning Shindo võlu minu jaoks seisneb selle süsteemi lihtsuses ja tõhususes.

Oman Shindo instruktori tunnistust mille tarvis läbisin Hiina meditsiini keskuses Tervise Alkeemia vastava koolituse ning sooritasin eksami süsteemi loojale Kazuko Kuratomi’le Jaapanist. 


Popup
Imago.ee