Kontakt PÜSIKLIENDID Kinkekaart HINNAKIRI Üldtingimused Huvitavat Personal Heategevus
 
Info ja registreerimine

Kooli 1b, Tabasalu 76901
Telefon:  60 32 166 (administraator)
E-post:   info@tabasalusport.ee


Yin jooga (Teenuste 2, Tantsusaalis)

Prindi leht

 

Alustame 2017.a. 17. jaanuarist uue trenniga meie Tabasalus, Teenuste 2 asuvas tantsusaalis (raamatukogu ja pubi vaheline uks).

 

Yin jooga on rahulik ja meditatiivne joogastiil, mis sobib ideaalselt aja maha võtmiseks ning pingete maandamiseks. Yin jooga olemuseks on pikad venitused, poosides peatutakse kauem (3...5 minutit) ning lõdvestatakse lihaseid. Regulaarne Yin jooga praktiseerimine parandab liigeste tervist ja liikuvust, aitab laadida keha energiasüsteemi ning suunab tähelepanu sissepoole loomulikul viisil. Yin jooga sobib nii algajatele kui edasijõudnud jooga praktiseerijatele. Hea painduvus ei ole oluline, igaüks valib oma poosi sügavuse ise vastavalt oma keha võimetele. 

Treener Aili Herkel on kohalik elanik, kes on joogaga tegelenud üle 4 aasta. Kiire elutempo ning painavad seljavalud tõid Ta Yin jooga stiili juurde. Ta on läbinud Yin joogaõpetaja koolituse Level 1 ja 2 tasemed.

 

Aeg: teisipäeviti kell 8.15-9.45

Yin joogal on erihind: 1 x 5.50€. Esimene kord (ehk proovikord) 2,50€. Maksta saab enne trenni sularahas treenerile (peab olema täpne raha). Edaspidi võimalik soetada soodsamalt nelja- ja kaheksakorra pileteid Tabasalu Spordikompleksi kassast. 

Kasutamiseks on olemas joogamatid, tekid, joogaklotsid.

 


Imago.ee