ZUMBA® Gold

Zumba® Gold on rõõmus tantsuline treening, mis sarnaneb Zumba Fitnessile aga selles trennis me ei hüppa, sammud on lihtsamad ja sammude kombinatsioone on vähem.

Zumba Gold sobib inimesele, kes pole varem trennis käinud, veidi vanematele inimestele, beebiootuse ajal, ülekaalulistele ja ka siis, kui jalad ei taha põrutamist. Muuhulgas on täheldatud, et see aitab depressioonist jagu saada.

Muusika ja meeleolu on selles trennis sama rõõmus kui Zumba Fitnessis, kuigi muusika on veidi vaiksem! Teeme aga kõike lihtsalt veidi vähem hoogsalt, rohkem kontrollitult ning hoiame oma keha suurtest põrutustest. Tunni ajal jälgib treener trennis olevaid inimesi hoolsalt ja sätib tempo täpselt grupi vajadusi arvestades. Samuti räägib treener saalis oleva rahvaga, et kontrollida, et tempo pole läinud liiga suureks. Zumba Gold tund algab kava tutvustamisega, treener näitab ette rahulikult samme ja kes teeb kaasa see teeb, kes mitte, see mitte. Tutvustusele järgneb  tavapärane soojendus. Esimesed üks või kaks lugu me justkui ei tantsikski. Teeme liigutusi, mis soojendavad muusika saatel keha üles. Kui keha on valmis, siis alustame tantsulise osaga ning tunni lõpus on kaks lugu venituseks ning tasakaaluharjutusteks.

 

Treener: Maiu Väli

Trenn toimub: teisipäeviti idamaises saalis ja pühapäeviti sulgpalli- ja aeroobikasaalis

 

Jälgi Maiu zumbatamist ka läbi FB - Maiu Zumba!


Tabasalusport;  Kooli 1, Tabasalu 76901;  Tel: 60 32 166;  Faks: 60 61 581;  E-post: info@tabasalusport.ee