Avame Spordikompleksi osaliselt alates 25.05.2020.

Üle kahe kuu kestnud eriolukord on lõppenud ning Vabariigi Valitsus on lubanud spordikeskused ja ujulad alates tänasest (18.05) taas avada. Kahjuks siiski mitte endisel viisil, vaid rangeid piiranguid järgides. Sellest tulenevalt alustab Tabasalu Spordikompleks taaskäivitamist osaliselt ja etapiti, et oleks tagatud piirangutest kinnipidamine ja terviseohutusnõuete täitmine.

 

Esimeses etapis avame Tabasalu Spordikompleksi saalid alates 25.05.2020 E-R kell 15:00-20:00.

Kliendid on oodatud treenima jõusaali ning sulgpalli- ja squashisaali, kus on ka lauatennisevalmisolek. Vastava kokkuleppe korral on võimalik kasutada Pallisaali, Idamaist- ja Võitluskunstide saali. Staadionialal ootab kasutamist tänavakorvpalli- ja saalihokiväljak, rannatennise ja -võrkpalliväljakud (neid on võimalik kasutada ka väljaspool Spordikompleksi lahtiolekuaegu).

 

Hiljemalt 1.06 planeerime pakkuda valikut rühmatreeningutest – sellest anname oma kanalites teada esimesel võimalusel.

 

Tabasalu Ujulakompleksi ujula avame hiljemalt augustis. Basseinid avame viimastena tulenevalt majanduslikest kaalutlustest (madal külastatavus suvisel ajal ning suured käivitamis- ja ülalpidamiskulud), samuti terviseohutusnõuetega seonduvatest piirangutest (eelkõige klientidevahelised distantsipiirangud ehk 2+2 reegel). Juulis on Spordikompleks igal aastal suletud kollektiivpuhkuseks ja remonditöödeks. Hetkel on basseinid veest tühjaks lastud ning käimas on kapitaalremont. Uuendame ja hooldame ka kõiki tehnosüsteeme ja seadmeid, et uuel hooajal värskelt alustada.

Lisainfo ja aegade broneerimine: 5850 9340; 5551 3800; info@tabasalusport.ee