Tabasalu Spordikompleks on Harku valla spordi, kultuuri, hariduse ja vaba-aja keskus. Oleme loonud külastajale kaasaegsed võimalused ja valikud meelepärase sportliku tegevuse harrastamiseks ning meeldiva ja lõõgastava vaba-aja veetmiseks nii sõprade kui peredega.

Mitmekülgsed võimalused sportimiseks

Meie keskuse avar, valgusküllane ja õdus ujula mitmete basseinide ja saunadega: suur bassein, lastebassein, väikelaste bassein, mullivannid, soome saunad, infrapunasaun, aurusaun, veemassaažijoad ning massaažidušš, ootab igapäevaselt kõiki treenima ja lõõgastuma. Meeskonnamängude harrastajatele pakume heade tingimusega pallisaali ning sulgpalli- lauatennise- ja squashisaali. Rühmatreeningud toimuvad kvaliteetse helisüsteemi ja valgusefektidega  varustatud aeroobikasaalis. Võitluskunstide huvilistel on hea võimalus treenida profitataamiga sisustatud võitluskunstidesaalis ning jooga sõprade päralt on idamainesaal. Tasemel jõusaali spordi- ja trenažööride varustus annab hea treenimise võimaluse igale soovijale. Oleme mõelnud ka ekstreemi otsijatele – kaljuronimissein ja kõrgseiklusrada on just neile suurepärane sportliku ajaveetmise koht.

Spordivahendid, -rõivad jm treeninguks tarviliku leiad meie väikepoest administraatori juures.

Lisaks spordile

Tabasalu Spordikompleksi fuajees on avatud kohvik, kus pakutakse külastajale kerget einet ning karastavaid ja kosutavaid jooke. Ühtlasi on ilusas avaras fuajees mugav istuda ja puhata peale intensiivset treeningut või oodata trennis viibivat pereliiget. Ooteaega on võimalik sisustada tasuta WiFi võrgu ning laudade ja toolidega varustatud kohviku alal, pakilisi tööasju ajades või koduseid õppeülesandeid lahendades.

Iluprotseduuride nautlejaile on keskuse esimesel korrusel ootel Ilustuudio Pärl. Koosolekute jm kokkusaamiste korraldamiseks on võimalik kasutada keskuse fuajees asuvat kaasaegse esitlustehnikaga varustatud nõupidamiste ruumi.

Oled meie keskusesse alati oodatud!