Tabasalu Spordikompleksi külastaja meelespea

 1. Pileti ostmisega kinnitab külastaja, et Tal on piisavad kehalised võimed, oskused ja tervislik seisund pakutavate teenuste kasutamiseks.
 2. Personalil on õigus küsida vanuse tuvastamiseks dokumenti.
 3. Kompleksis olevad märgid, viidad on kõigile täitmiseks. Kui nende osas tekib küsimusi – pöördu teenindava personali poole. Turvalisuse tagamiseks on kompleksis osaline videovalve.
 4. Ostetud pilet tuleb säilitada külastuskorra lõpuni ja randmepaela/võtit tuleb kanda nähtaval kohal.
 5. Külastusaeg on ujulas piiratud kompleksi lahtiolekuajaga.
 6. Soosime tervislikke eluviise, mistõttu on ebakaines olekus viibimine Spordikompleksis keelatud. Ujulas ja riietusruumides on toidu tarbimine keelatud, kompleksi on keelatud kaasa võtta alkohoolseid jooke.
 7. Riietus- ja pesuruumides ei ole lubatud käia välisjalanõudega.
 8. Ära jäta isiklikke asju valveta! Spordikompleks ei vastuta riietusruumi, ega kappi jäetud isiklike asjade ning ujulas rikutud ujumisriiete eest. Väärtuslikud esemed soovitame jätta hoiukappi.
 9. Kuni 7- aastased (k.a) lapsed lubatakse ujulasse üksnes koos pileti ostnud täiskasvanud saatjaga. Vastassoost riietus- ja pesuruumi lubatakse kuni 7- aastaseid (k.a) lapsi koos täiskasvanud saatjaga. Alla 3- aastaste laste puhul on nõutav ujumismähkme kasutamine.
 10. Enne ujulasse minekut pese ennast ujumisriieteta hoolikalt, eemalda jumestus. PESEMATA UJULASSE MINEK EI OLE LUBATUD!
 11. Ujulas on kohustuslik kanda ujumisriideid. Šortsid, riided neetide, trukkide, nööpide või lukkudega ei ole lubatud. Spordikompleksi personalil on õigus paluda sellist riietust kandval külastajal basseiniruumist lahkuda.
 12. Märg põrand on libe, sellel jooksmine on ohtlik!
 13. Jälgi basseinides märgistusi. Suhtu tähelepanelikult treening-ja rühmatundidesse, ära uju nende radadel! Radadel kehtib parempoolne liiklus.
 14. Vettehüpped on lubatud üksnes suures basseinis! Pea ees võib hüpata ainult stardipukkidelt.
 15. Vajadusel on võimalik kasutada ujumiseks mõeldud abivahendeid, mida küsi valvetreenerilt. Pärast kasutamist pane need oma kohale tagasi.
 16. Saunades, ujulas, mullivannis on keelatud kasutada kreeme, šampoone, dušigeele jmt.
 17. Rühmade puhul peab iga 10 õpilase kohta olema kaasas üks täisealine saatja, kes vastutab nende tegevuse, käitumise eest Spordikompleksis ja tagab rühmaliikme õigeaegse väljumise ujulast.
 18. Spordikompleks ei vastuta külastajal tekkinud vigastuste ega terviserikete eest ning ei korva sellest tulenevaid kahjusid.
 19. Spordikompleksi töötajatel on õigus kodukorra ja juhiste mittetäitmisel pileti kehtivus hüvituseta lõpetada ning paluda külastajal lahkuda.

Ps: Ole heatahtlik teiste külastajate vastu ja arvesta nendega, siis arvestatakse ka Sinuga.