BEEBIDE JA VÄIKELASTE UJUMISTUNNID

Beebide ja väikelaste ujumistunni eesmärk on õpetada lapsevanemale, kuidas oma last vees liikuma õpetada. Samuti näidata lapsele, et vees on hea olla. Lapsevanemaga koos, treeneri juhendamisel, õpib laps vees liikuma kõhuli ja selili, vee peal püsima, vette hüppama ja soovi korral ka sukelduma. Läbi erinevate mängude õpib laps vett armastama ning suuremad lapsed ka vee ääres viibimisel turvaliselt käituma. Vanema ülesandeks jääb oma last postiivselt toetada ja julgustada ning nautida mõnusat lapsega koosolemist.

Vees viibimine mõjub lapsele vaimselt ja füüsiliselt rahustavalt ning lõõgastavalt. Vesi treenib, arendab ning karastab organismi. Kuna veekeskkonnas viibimine eeldab pidevat lihaste tööd, siis paraneb rüht, vastupidavus, liigutuste koordinatsioon ning tasakaal. Vesi treenib, kuid samas lõdvestab pinges lihaseid. Ujumine väsitab, rahustab ja toob seega hea une.

Trenni tulge kohale vähemalt 15 minutit enne tunni algust, et riietuda ja pesta. Lapsevanema ja lapse hoolikast pesemisest sõltub basseinivee puhtus!

Grupitunnid

Ujumistund segavanuses beebidele (toimub, kui osalejaid on vähemalt 5)

Neljapäeviti kell 9:20-10:00.

Beebid, vanuses 3-7 kuud

Neljapäeviti kell 10:00-10:40.

Väikelapsed, vanuses 8 kuud-1.5 aastat

Neljapäeviti 10:40-11:20.

  • Juhendaja: Mari Vaarik
  • Ühes tunnis maksimaalne osalejate arv: 10
  • Pileti hind: 1x 9 € (laps+vanem, hinnas ka ujumismähe); 5x 39 €.
  • Tundide ajal on teistele klientidele lastebassein suletud.
  • Palume koht tundi ette broneerida, kas helistades administraatorile või kirjutades läbi FB / info@tabasalusport.ee.